Četvrtfinale LP
0

Pogledajte dva ekspresna pogotka na otvaranju meča između Barcelone i Bayerna

Spektakularna utakmica četvrtfinala Lige prvaka između Barcelone i Bayerna imala je fantastičan uvod budući da je nakon samo sedam minute igre na semaforu stajao rezultat 1:1.

Krenulo je žestoko s obje strane, a nakon dobre prilike za Barcelonu, Bayern je u 4. minuti poveo golom Thomasa Mullera,kojem je asistirao Robert Lewandowski. Bio je to praktično dupli pas dvojice sjajnih Bayernovih ofanzivaca za koju odbrana Katalonaca nije imala rješenje.

[TWITTER]1294349416116228096[/TWITTER]

Međutim, tri minute kasnije Barcelona je izjednačila i to nesretnim autogolom Alabe koji je pokušavao spriječiti opasan napad španskog tima.

Nogometni sladokusci uživaju u utakmici, a za očekivati da će biti još pogodaka u susretu koji se igra na stadionu Luž u Lisabonu.

[TWITTER]1294350278343483394[/TWITTER]

Podsjetimo, pobjednik večerašnjeg duela između Barcelone i Bayerna u polufinalu Lige prvaka igrat će protiv boljeg iz duela između Manchester Cityja i Lyona koji se igra sutra.