Zamjerio se Marokancima
38

Halilhodžić dobio najveće zvižduke u karijeri nakon situacije kraj aut-linije

H. H.
Reprezentacija Maroka pobijedila je na svom terenu selekciju Južnoafričke Republike rezultatom 2:1, a Vahid Halilhodžić žestoko je izviždan od domaće publike.

Susret je odigran na stadionu Moulay Abdallah u Rabatu, a u jednoj situaciji kada je kraj aut-linije uhvatio loptu i vratio je Achrafu Hakimiju sa tribina je uslijedio koncert zvižduka, vjerovatno najgromoglasnijih u Vahinoj karijeri.

[TWITTER]1534979245176496128[/TWITTER]

Podsjetimo, Halilhodžić je selekciju Maroka odveo na Svjetsko prvenstvo u Kataru, a navijači traže njegov odlazak zbog Hakima Ziyecha s kojim je u svađi i koji ne želi igrati za reprezentaciju dok je Vaha selektor.

Naš stručnjak se puno ne obazire na to pa je poručio da navijači mogu biti sretni što će gledati svoju reprezentaciju na Svjetskom prvenstvu.

Inače, Južnoafrička Republika je povela u 8. minuti golom Lylea Fostera, a izjednačio je En Nesyri u 51. minuti. Maroko je do pobjede došao zahvaljujući golu El Kabija tri minute prije kraja.