Vode na poluvremenu
143

Fantastičan preokret Hrvatske uz čudesan gol Sose u Varšavi, postigli su tri gola za šest minuta

E. K.
Fenomenalan pogodak Borne Sose (Foto: Screenshot)
Nogometna reprezentacija Hrvatske je kreirala fantastičan preokret već u prvom poluvremenu protiv selekcije Poljske i na odmor otišla s prednosti 3:2.

Povela je Poljska već u petoj minuti susreta preko nogometaša Intera Piotra Zielinskog da bi onda uslijedio nevjerovatan period igre Vatrenih.

Izabranici Zlatka Dalića su postigli tri gola za šest minuta i od izgubljene situacije u Varšavi došli do sigurne i ubjedljive prednosti.

Sve je krenulo u 20. minuti susreta kada je Borna Sosa postigao fenomenalan pogodak za izjednačenje rezultata, a četiri minute kasnije u strijelce se upisao i bivši U21 reprezentativac BiH Petar Sučić.

Sučić je pogodio nakon asistencije Martina Baturine, a rođeni Bugojanac se revanširao saigraču iz Dinama svega dvije minute nakon svog pogotka.

Uputio je asistenciju za Dinamovog veznjaka koji je pogodio mrežu golmana Poljske, no tu nije bio kraj golovima na ovom susretu budući da su Poljaci u 45. minuti preko Nicole Zalewskog smanjili prednost Vatrenih.