Za vodstvo Milana
83

Trenutak magije na San Siru: Pogledajte Pulišićev gol direktno iz kornera

N. M.
U toku su prvi mečevi 3. kola nove sezone Lige prvaka, a magiji su svjedočili navijači na San Siru, gdje Milan igra meč protiv Club Bruggea.

Poveli su Rossoneri u 34. minuti, a fenomenalan gol tada je postigao Christian Pulišić, koji je pogodio direktno iz kornera.

Namjestio je Amerikanac hrvatskih korijena loptu, pokušao iznenaditi golmana Bruggea Simona Mignoleta direktnim udarcem, a u tome je i uspio te je zatresao mrežu gostiju za 1:0.

Nisu gol uspjeli spriječiti ni igrači belgijskog tima koji su branili prvu stativu te Milan od 34. minute ima prednost.

Podsjećamo, Milan je loše krenuo u novu sezonu Lige prvaka i upisao je poraze u prva dva kola, a isti učinak ima i Club Brugge, koji sada koraća i prema trećem porazu.

U isto vrijeme u Monacu gostuje Crvena zvezda, a rezultat te utakmice u finišu poluvremena je 1:1.