Promo
31

Isplaćeno preko milion KM na "gubitne" tikete

WWIN promocija W2 PREDNOST igračima WWIN-a gubitne tikete pretvorila je u dobitne.

Preko 4000 tiketa postalo je dobitno već u 67. minuti kod rezultata 3:1 utakmice Frankfurt – Plzen.

Najtipovaniji par i izraziti favorit odigrao je neriješeno 3:3, a samim tim isplaćeni su svi tiketi i sa tipom X.

U WWIN-u ističu da imaju drugačiji pristup i odnos prema igračima i drugačije viđenje klađenja.

Uživajte u zabavi, izbjegnite stres i iščekivanje uz WWIN PREDNOST!!

Nogomet W2

Oklada Regularno vrijeme 1x2 postaje dobitna kada tvoj tim ostvari 2 gola prednosti, bez obzira na krajnji ishod utakmice.

Košarka W18

Oklada Konačni pobjednik postaje dobitna kada tvoj tim ostvari 18 koševa prednosti, bez obzira na krajnji ishod utakmice.

Tenis W5

Oklada Pobjednik meča postaje dobitna kada tvoj igrač ostvari 5 gemova prednosti u 1. setu, bez obzira na krajnji ishod meča.