Rezultat 46:38
188

Košarkaši Srbije vode na poluvremenu protiv Njemačke, smiješi im se bronza na OI

E. B.
Košarkaši Srbije vode na poluvremenu protiv Njemačke i sve su bliže osvajanju bronze na Olimpijskim igrama u Parizu.

Srbija je odlično otvorila utakmicu i veoma brzo povela sa šest poena razlike (9:3), a nakon prvih 10 minuta igre je vodila sa devet poena razlike (30:21).

Početkom druge četvrtine izabranici Svetislava Pešića su otišli na plus 14 (37:23), a Nijemci su do poluvremena uspjeli smanjiti na osam poena razlike, te će se u drugo poluvrijeme ući s prednošću Srbije rezultatom 46:38.

Navijači reprezentacije Srbije se nadaju da se neće ponoviti drugo poluvrijeme iz polufinalnog susreta protiv Sjedinjenih Američkih Država.

Podsjetimo, Srbija je protiv Amerikanaca vodila sa 11 razlike na poluvremenu, a na kraju je poražena rezultatom 95:91.