Turska 1. Liga
63

Talentovani Ajdin Hasić postigao fantastičan pogodak u remiju svog tima

Talentovani bh. nogometaš Ajdin Hasić postigao je fantastičan pogodak u remiju svog Umraniyespora protiv Karagumruka u susretu 29. kola turske 1. Lige, drugog po jačini nogometnog takmičenja u ovoj državi.

Hasić je zvanično član slavnog Bešiktaša, za kojeg je potpisao nakon što je napustio Dinamo, a da u ovom klubu ozbiljno trebaju obratiti pažnju na njega dokaz je današnji pogodak koji je postigao za svoj tim.

Gosti su u 39. minuti stigli u vodstvo nakon što je Kurucuk pogodio za 0:1, ali samo minutu nakon toga, Hasić je "raspalio" loptu s nekih 25 metara i pogodio same rašlje nemoćnog golmana.

[TWITTER]1274722843406880769[/TWITTER]

Hasić je, na kraju će se ispostaviti, postavio i konačni rezultat meča - 1:1, a njegov tim nakon ovog kola ostaje na 8. poziciji uz 41 osvojen bod, dok je Karagumruk šesti sa 44 osvojena boda.