Premier liga
48

Aston Villa i Manchester United remizirali u nogometnoj uspavanci, Chelsea kiksao protiv Foresta

E. B.
Danas su u terminu od 15 sati odigrane dvije utakmice engleske Premier lige i u obje nije bilo pobjednika.

Aston Villa je na Villa Parku dočekala Manchester United, a obje ekipe su razočarale svojom predstavom, posebno u negledljivom prvom poluvremenu.

Na samom kraju susreta smo vidjeli nekoliko uzbuđenja pred oba gola, no mreže se nisu tresle i ekipe su podijelile bodove, što im je bio po drugi remi ove sezone.

Chelsea je na Stamford Bridgeu dočekao Nottingham Forest, a susret je završen rezultatom 1:1.

Gosti su došli u vodstvo u 50. minuti pogotkom Chrisa Wooda, a sedam minuta kasnije Noni Madueke je pogodio za 1:1.

Od 78. minute Chelsea je imao igrača više nakon isključenja Jamesa Ward-Prowsea, no brojčanu nadmoć nije uspio iskoristiti i susret je okončan podjelom bodova.

Sedmo kolo će biti zatvoreno utakmicom između Brightona i Tottenhama koja počinje u 17:30 sati.