NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Sramota, gdje je minuta ćutnje, za nastradale u poplavi.
Ljudi zar vi još niste skontali sta je sport pod palicom globalista.Odvajanje masa od važnih svjetski dešavanja.Ovo gledam samo zato što naši igraju.I sto se nadam da vidim što više Palestinski zastava.
Dokaz da su MOJI JABLANČANI DEJTONSKI ZAMORČIĆI,, RAHMET IM DUŠI A PORODICAMA SABURA/MIRA ,,,
Prvi put od kad pratim reprezentaciju, svaki igrač je stavio ruku na srce kada se intonirala himna. Veliki respekt za igrače i Barbu ! Srce na teren !
Minimum minimuma ispoštovan. Veliki respect za igraže i trenera!
@558 najdrazu ti za 18+
PRIKAŽI ODGOVORE (7)
Sta mi u stvari igramo? Sta zelimo da igramo i sta mozemo da igramo? U odabranoj formaciji, drzimo li pozicije i igramo li ispravno, onako kako ta formacija zahtjeva?
Niđe veze, odbrana tanka, najbolji igrač ulazi u 85'oj minuti. Švabe na 60 % s drugim timom. Ovo je bio maksimum i ne zavaravajte se neće biti bolje.
Da i sudija poslije dugo vremena na našoj strani.
tako se igraaa fudbal
Daj ba fanatikosi ostavite transparent! Hocemo Bajraktarevica od 1 min!!! Pa valjda I mi nesto vidimo, valjda se i mi nesto pitamo!!! Ako 100 000 ljudi kaze jeste, onda JESTE!
..minimalno porazeni,....jeeeejjj
zaslužena pobjeda Elfa statisticki u svakom segmentu igre korneri sutevi šutevi u gol posjed lopte pretrcani kilometri na strani Elfa
Not bad, može bolje
Sve pohvale selektoru i igračima. Protiv mađara možemo realno očekivati pobjedu. Malo utegnuti odbranu i Hajdareviću dati priliku od početka utakmice.
Poskoklije i ostali mrzitelji Bosne se usutili. Ocekivali su minimum 5 komada u mrezi Bosne. Bravo Zmajevi dobro odigrana utakmica
Ljudi imali obzira
Sramota, Englezi i Grci dobili minutu šutnje,zbog nekog lika,a nasi nisu ni tražili
Bajraktarevic od prve minute drugu utakmicu. Obavezno selektore.. Imamo potencijal za malog i Demirovica reprezentacija ima šanse velike..
Jel ima od ovih novinara neko da-mu da pita selektora ko kupuje minutazu u ovoj Reptezentaciji? Ovo nema veze s mozgom sta se Po terenu desava. Ja ne znam, jel coravo pola Bosne da ne vidi kakve igrace on pusta 80min da gube loptu i igru. Osim Dzeke ja ne znam ima li ijedan zracni Duel da je neko dobio?
Ustanite mirno kada kazete Edin Džeko.
Hrabro i borbeno igrasmo do primljenog gola. Poslije ko da nam neko baci sihire. Nakon Đekinog gola, opet elan, borba, hrabro se igra. Raditi na psihićkoj snazi ekipe.
Njemacka sa desetkovanom ekipom je nas pobjedila. Hvala im na dobroj utakmici, ovo je bio *ornic. Ocekujem od Bht snimak neko upozorenje 18+, jer ovo djeca nisu zasluzili. Ljudi sa 5% snage se igraju sa nama. 75% posjed lopte, 3 ofsajd gola. Hvala Njemackoj sto su imali milost i sto je samo 1-2. Jednostavno mi ne znamo za bolje, mi ne znamo za sport a kamoli za dobre svlacionice. Poznajuci nas, mi cemo ovaj poraz slavit kao da smo pobjedili, znas ti nas nek ne puca.