Sjajna forma
79

Čudesni Ermedin Demirović s dva gola u tri minute donio pobjedu Stuttgartu protiv Gladbacha

E. K.
Ermedin Demirović
Nogometaši Stuttgarta su u trećem kolu Bundeslige pobijedili Gladbach rezultatom 3:1 zahvaljujući našem reprezentativcu Ermedinu Demiroviću.

Demirović je postigao dva gola za pobjedu Švaba i to oba na asistenciju Fabiana Riedera te tako donio vrijedna tri boda svojoj ekipi.

Zmaj je u 58. minuti susreta pogodio poslije asistencije švicarskog ofanzivca i doveo gostujući sastav u vodstvo 2:1.

[TWITTER]1834967049820393915[/TWITTER]

Rieder je ubacio s desne strane u sredinu gdje je najsnalažljiviji bio naš napadač koji je pogodio za vodstvo Švaba.

Svega tri minute kasnije Demirović je postigao još jedan pogodak i to opet na asistenciju

Prethodno je za goste pogodio Denis Undav dok je za domaće precizan bio Alassane Plea.

Ovo su Demiroviću bili treći i četvrti pogodak u petoj odigranoj utakmici za Stuttgart, dodao je i jednu asistenciju.