52

Fenomenalno Posušje pobijedilo Radnik i skočilo na drugo mjesto na tabeli

H. H.
Slavlje igrača Posušja nakon gola (Foto: HŠK Posušje)
Nogometaši Posušja savladali su na svom terenu ekipu Radnika rezultatom 3:1 u okviru 7. kola Wwin lige BiH.

Početnu terensku inicijativu domaći su krunisali već u 20. minuti kada je Pavković matirao Samurovića za vodstvo 1:0, a do isteka prvog dijela uglavnom se igralo na sredini terena bez izrazitih šansi.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme, Posušje je riješilo pitanje pobjednika. Petrović je postigao drugi pogodak za velikih 2:0, a iako je do kraja susreta Radnik napadao, domaći su nakon krasne akcije u 80. minuti preko Kobiljara postigli novi gol za 3:0.

Bijeljinci su do kraja samo uspjeli ublažiti poraz golom Pantelića iz penala za konačnih 3:1.

Posušje je ovom pobjedom skočilo na drugo mjesto iza vodećeg Sarajeva, dok je Radnik trećim uzastopnim porazom došao u neugodnu situaciju nakon sedam kola.

U narednom kolu Posušje dočekuje Borac, dok će Radnik gostovati Slobodi.

Rezultat i strijelci:

Posušje - Radnik 3:1 (Pavković 20, Petrović 52', Kobiljar 80' / pantelić 89' pen.)