Neočekivan poraz
139

Gledajte uživo obraćanje selektora Hadžibegića nakon utakmice sa Luksemburgom

H. H.
Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Faruk Hadžibegić prenio je svoje utiske nakon utakmice protiv Luksemburga u kojoj smo poraženi 2:0, a na portalu Klix.ba možete pratiti uživo njegovo obraćanje javnosti.

Luksemburg je poveo u 4. minuti preko Borges Sanchesa, a prednost je povećao Sinani u 74. minuti za konačnih 2:0.

Treba istaći da je BiH promašila i penal u 56. minuti kada je Amir Hadžiahmetović loptu poslao preko gola.

Kvalifikacije se nastavljaju u septembru kada ćemo dočekati Lihtenštajn (11. septembar), a tri dana kasnije na gostujućem terenu igramo protiv Islanda kojeg smo u Zenici savladali 3:0.

Jasno je da nam do kraja kvalifikacija trebaju praktično sve pobjede kako bi zauzeli barem drugu poziciju u grupi, a sudeći prema formi u posljednjim utakmica, to će biti nemoguća misija