3. kolo prvenstva Poljske
34

Hotić upisao gol i asistenciju u pobjedi Lecha i skrenuo pažnju selektora Barbareza na sebe

E. B.
Nogometaši Lecha su savladali Lechiju u 3. kolu prvenstva Poljske rezultatom 3:1, a briljirao je povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine Dino Hotić.

Hotić je već u 3.minuti asistirao Ishaku za 1:0, a potom je u 35. minuti postigao prelijep gol glavom za udvostručenje vodstva. Ubacio se iz drugog plana i atraktivno glavom iz peterca matirao gostujućeg golmana za 2:0.

Ishak je do kraja susreta postigao još jedan gol, a počasni pogodak gosti su postigli u 90+3. minuti kada se u strijelce upisao Wendt.

Hotić sada na svom kontu u prvenstvu Poljske ima upisana 2 gola i 1 asistenciju i sasvim sigurno je skrenuo pažnju selektora Zmajeva Sergeja Barbareza na sebe.

Dvadesetdevetogodišnji krilni napadač je za reprezentaciju Bosne i Hercegovine debitovao 2019. godine i upisao je četiri nastupa, a posljednji put je među Zmajevima bio u septembru 2022. godine.