Karačić ponudio ostavku nakon kiksa protiv GOŠK-a, čeka se odluka čelnika Širokog Brijega

E. B.
Toni Karačić (Foto: I. L./Klix.ba)
Široki Brijeg bi mogao krenuti u potragu za novim trenerom ukoliko čelnici kluba prihvate ostavku koju je ponudio Toni Karačić nakon jučerašnjeg kiksa protiv GOŠK-a.
Ekipa Širokog Brijega je vodila sa velikih 2:0 nakon prvih 45 minuta, ali Gabeljani su u nastavku postigli dva gola i stigli do prvog boda u sezoni.

Širokobriježani nakon sedam utakmica imaju devet bodova, a trener Karačić je bio veoma razočaran nakon meča i ponudio svoju ostavku.

"Nismo zadovoljni ovim rezultatom, očekivali smo pobjedu. Ja ću svoj mandat sad staviti na raspolaganje upravi", poručio je Karačić.

Sada su na potezu čelnici Širokog Brijega koji će odlučiti da li će pružiti podršku Karačiću ili će krenuti u potragu za novim trenerom.