Drugo kolo Premiershipa
19

Liverpool sigurno pobijedio Brentford i na sjajan način najavio derbi s Unitedom

Nogometaši Liverpoola pobijedili su na Anfieldu u drugom kolu Premiershipa ekipu Brentforda rezultatom 2:0 te su tako i drugi susret u novoj sezoni riješili u svoju korist identičnim rezultatom.

Krenuli su Redsi odmah žestoko, a u 13. minuti su došli u vodstvo nakon odlično izvedene kontre. Na kraju je Diogo Jota uposlio Diaza koji rutinski matira golmana za 1:0.

U nastavku drugog poluvremena imao je Liverpool još nekoliko dobrih prilika, ali se mreže nisu tresle.

Liverpool je potom u drugom poluvremenu odigrao odlično.

Redale su se šanse pred golom gostiju, a do novog zasluženog pogotka došli su 20 minuta prije kraja utakmice kada je Diaz dodao Salahu, a Egipćanin pogodio za konačnih 2:0 za Redse.

Liverpool tako ima dvije pobjede u prva dva kola nove sezone, a sada im slijedi veliki derbi i gostovanje Manchester Unitedu. S druge strane, Brentford je ostao na tri boda, a u narednom kolu će ugostiti Southampton.