U Budimpešti
93

Mađari osvojili vrijedan bod protiv Nizozemske i preskočili Zmajeve na tabeli

E. K.
Nogometna reprezentacija Mađarske je u trećem kolu grupe 3 Lige nacija remizirala protiv selekcije Nizozemske, konačan rezultat je bio 1:1.

Igrala se 32. minuta susreta kada je Zsolt Nagy asistirao Rolandu Sallaiju koji je matirao golmana Nizozemske i pogodio za rezultat prvog dijela.

U 79. minuti susreta Nizozemci su ostali s igračem manje budući da je Virgil van Dijk u svega tri minute dobio dva žuta odnosno crveni karton te je ostavio saigrače na cjedilu.

Ipak, četiri minute kasnije Nizozemci su stigli do izjednačenja rezultata i to s igračem manje, a u strijelce se upisao Denzel Dumfries poslije asistencije Codyja Gakpa.

Do kraja nije bilo promjene rezultata te je ostalo 1:1.

Nizozemska je drugoplasirana na tabeli s pet osvojenih bodova iz tri utakmice dok Mađarska na trećem mjestu ima dva osvojena boda.

U sljedećem kolu Mađari će gostovati u Zenici protiv naše reprezentacije dok će Nizozemska također igrati na strani i to protiv selekcije Njemačke.