Monaco je pobijedio Barcelonu, ali čitav stadion je gledao u jednog čovjeka na tribinama

E. B.
Sinoć je na stadionu Louis II u Monte Carlu odigran susret između Monaca i Barcelone, a pažnju 13.296 ljudi na tribinama privukao je jedan čovjek.

I dok su na terenu bile velike nogometne zvijezde predvođene Lamineom Yamalom, na tribinama se nalazio čovjek s kojim su skoro svi željeli imati fotografiju kao uspomenu za cijeli život.

U Evropi se trenutno nalazi najveći košarkaš u historiji Michael Jordan (61) koji nije želio propustiti duel Lige prvaka, te se pojavio u VIP loži stadiona Louis II sa svojom suprugom Yvette Prieto (46).

Mali broj sretnika je uspio napraviti selfie sa Njegovim letećim visočanstvom, koji je bio odlično raspoložen.

Podsjetimo, već u 16. minuti Monaco je poveo pogotkom Maghnesa Akliouchea. Yamal je izjednačio na 1:1 u 28. minuti, a pobjedu domaćinima pred Jordanovim očima osigurao je George Ilenikhena u 71. minuti.