Lijep gest
71

Navijači Hajduka na Poljudu poslali podršku Jablaničaninu koji se bori s teškom bolesti

Kovačević srdačno dočekan u Splitu (Foto: Ivo Čagalj/Pixsell)
Nogometaši Hajduka pobijedili su jučer na stadionu Poljud u okviru 15. kola Hrvatske nogometne lige ekipu Varaždina rezultatom 3:1, a ova utakmica imala je i lijep uvod.
Naime, prije početka same utakmice, odnosno na predstavljanju ekipa, gledatelji su dugotrajnim aplauzom pružili podršku treneru Varaždina Mariju Kovačeviću.

Ovom rođenom Jablaničaninu nedavno je dijagnosticiran karcinom na plućima pa su mu je solidno ispunjen Poljud aplauzom želio dati podršku u njegovoj borbi.

Kovačević ostaje, kako je ranije navedeno, na klupi Varaždina, a proteklih dana mu je cijela sportska javnost pružila podršku u teškoj životnoj borbi koja je pred njim.

Dugotrajan aplauz na Poljudu pogledaj ovdje.

Inače, Hajduk je već do poluvremena vodio 2:0 golovima Pukštasa i Šarlije, dok je pitanje pobjednika riješio Krovinović u 66. minuti. Gosti su autogolom Uremovića pred kraj utakmice stigli tek do počasnog pogotka.

Hajduk je prvi na tabeli HNL-a s pet bodova više od drugoplasirane Rijeke koja ima i utakmicu manje, dok je Varaždin na šestoj poziciji.