Panterske reakcije
0

Onana zadivio s dvije čudesne odbrane, Mourinhova komična reakcija sve govori

N. M.
U Istanbulu je u toku utakmice drugog kola Evropske lige između Fenerbahčea i Manchester Uniteda, a sredinom drugog poluvremena je rezultat neriješen 1:1.

Najupečatljiviji momenat dosadašnjeg toka utakmice jeste onaj u kojem je golman Uniteda Andre Onana u jednom napadu dva puta čudesno zaustavio napadače Fenerbahčea.

Prvo je kamerunski golman odbranio jedan udarac glavom u sami ugao gola, a onda je refleksnom intervencijom zaustavio i drugi pokušaj Turaka.

Panterskim reakcijama je zadivio sve, a o tome dovoljno govori i pomalo komična reakcija Josea Mourinha, trenera Fenerbahčea, koja će u narednim danima zasigurno postati veoma popularna na društvenim mrežama.
Inače, United je vodio golom Eriksena iz 15. minute, a poravnanje Feneru donosi En-Nesyri u četvrtoj minuti nastavka utakmice.