41

Posušje ostvarilo važnu pobjedu protiv Slobode i pobjeglo iz zone ispadanja

H. H.
Detalji s utakmice između Posušja i Slobode (Foto: HŠK Posušje)
Nogometaši Posušja pobijedili su Slobodu u 21. kolu m:tel Premijer lige rezultatom 1:0 i pobjegli su iz opasne zone.

Trenutak odluke desio se već u 7. minuti kada se nakon prekida i gužve u kaznenom prostoru najbolje snašao Leko i iz blizine je matirao Bukvića za 1:0.

Nakon toga igralo se uglavnom na sredini terena, a Posušje je do kraja prvog dijela prijetilo preko Barišića, ali Bukvić je spasio Tuzlake.

Domaći tim je i u nastavku propustio nekoliko dobrih prilika, a najbolju je imao Ramović na startu drugog dijela kada je sa svega nekoliko metara promašio cijeli gol.

Sloboda je odigrala slabu utakmicu, a podatak da nijednom nisu šutnuli u okvir gola najbolje oslikava njihovu nemoć i do kraja je ostalo 1:0 za Posušje.

Posušje u narednom kolu gostuje Širokom Brijegu, dok je Sloboda domaćin Zrinjskom.