Sjajan potez Zmaja
34

Radeljić majstorijom oduševio Hrvatsku, postigao je golčinu makazicama

Trenutak kada je Radeljić uputio udarac (Foto: Screenshot)
Lokomotiva i Rijeka od 18:00 sati igraju utakmicu 10. kola hrvatskog HNL-a, a prvo poluvrijeme je okončano rezultatom 1:1.

Gosti su u vodstvo došli u 23. minuti kada je efektno pogodio reprezentativac Bosne i Hercegovine Stjepan Radeljić.

Naime, nakon centaršuta s desne strane, lopta se odbila do Radeljića koji je "makazicama" zatresao mrežu Lokomotive.

Ovo je Radeljiću bio drugi pogodak u HNL-u ove sezone, ali slavlje gostiju trajalo je samo tri minute jer je izjednačio Karačić.

Podsjetimo, selektor BiH Sergej Barbarez je počeo slati pozive Radeljiću otkako je došao na kormilo reprezentacije BiH.

Radeljić je tako debitovao u junu protiv Engleske kada se našao u startnoj postavi.

Međutim, nakon toga nije dobijao minute i sve je utakmice uglavnom odgledao s klupe za rezervne igrače.