71

Radnikov tragičar u suzama napustio Grbavicu, tješili ga saigrači i stručni štab

H. H.
Stefan Josipović nije krio razočarenje (Foto: Klix.ba)
Nogometaši Željezničara savladali su bijeljinski Radnik rezultatom 2:0 na otvaranju 11. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine, a tragičar gostiju bio je mladi 20-godišnji Stefan Josipović.

Josipović je odigrao odličnu utakmicu sve do sudijske nadokande kada je nakon loše povratne lopte "proigrao" Aleksandra Boljevića koji je u 93. minuti pogodio za vodstvo Plavih 1:0.

To nije bilo sve, jer je defanzivac Radnika u 96. minuti izgubio loptu, što je prethodilo penalu koji je Boljević realizovao za konačnih 2:0.

Josipović, nakon posljednjeg sudijskog zvižduka nije krio razočaranje, te je sjeo na klupu za rezervne igrače i neutješno plakao, dok su mu podršku pokušali dati saigrači i članovi stručnog štaba.

U narednom kolu Radnik će biti domaćin GOŠK-u iz Gabele.