Na njima ispisano ime
72

Ronaldu protiv Turske saigrač posudio kopačke, brzo mu se revanširao za uslugu

N. M.
Cristiano Ronaldo je u subotnjoj utakmici protiv Turske u dva poluvremena nosio dva različita para kopački, a fanovi su uspjeli odgonetnuti da je jedan od njih pripadao saigraču.
Naime, Ronaldo je u prvom poluvremenu na terenu bio u zelenim kopačkama, a onda se, iz još nepoznatog razloga, u nastavku duela na travnjaku pojavio u rozim.
Primijetili su fanovi da je Ronaldo u drugih 45 minuta u pobjedi od 3:0 nad Turskom nosio kopačke Bruna Fernandesa, na kojim je ispisano i ime njegove kćerke.

"Matilde", je pisalo na kopačkama koje je nosio Ronaldo, što je ime Fernandesove kćerke, a još uvijek nije poznato da li iza svega stoji neka "dublja" pozadina.

Portugal je Tursku savladao 3:0, a Ronaldo se u drugom poluvremenu stigao i "revanširati" Brunu za uslugu te mu asistirati za pogodak.

Izašao je Ronaldo sam pred golmana Turske u 56. minuti, ali nije htio šutirati i proigrao je usamljenog Fernandesa, koji je postavio konačnih 3:0.

Inače, Ronaldo i Bruno su bili i klupski saigrači u dresu Manchester Uniteda u sezoni 2021/22.