Wwin liga BiH
38

Sloga protiv Širokog ostvarila prvu pobjedu u sezoni, na utakmici pokazana dva crvena kartona

H. H.
Detalji s utakmice između Sloge i Širokog Brijega (Foto: Screenshot)
Nogometaši Sloge Meridian savladali su Široki Brijeg rezultatom 1:0 u okviru 6. kola Wwin lige i tako su ostvarili prvu pobjedu u novoj sezoni.

U čvrstoj i borbenoj utakmici s obje strane, odlučio je pogodak Dejana Vidića u 23. minuti, te je Sloga došla do zaslužene pobjede, s obzirom da su imali bolje i opasnije prilike.

Široki Brijeg je od 60. minute igro i s igračem manje, nakon što je polsije VAR provjere sudija Haris Halkić isključio Filipa Tarabu zbog prekršaja na Toniju Joviću.

To nije bio kraj crvenim kartonima, jer je Halkić isključio i domaćeg igrača Dejana Poparu zbog preoštrog prekršaja na Filipu Matiću u 86. minuti, ali se rezultat do kraja nije mijenjao.

Sloga će u narednom kolu gostovati Veležu, dok je Široki Brijeg domaćin GOŠK-u.