Euro 2020
0

Tok utakmice: Nizozemska - Ukrajina 3:2

U terminu od 21 sat igra se susret prvog kola grupe C Evropskog prvenstva između Nizozemske i Ukrajine, a tekstualni prijenos susreta mogli ste pratiti na portalu Klix.ba.

Kraj utakmice

Nizozemska - Ukrajina 3:2 (Wijnaldum 52', Weghorst 59', Dumfries 85' - Yarmolenko 75', Yaremchuk 79')

90' - Igrat će se još pet minuta sudijske nadoknade.

Nizozemska - Ukrajina 3:2 (Dumfries )

85' - Goooooooooool! Nevjerovatan meč, domaći opet vode, sada rezultatom 3:2. Strijelac gola je Dumfries nakon centaršuta s desne strane.

Nizozemska - Ukrajina 2:2 (Yaremchuk )

80' - Gooooooooool! Nevjerovatan povratak Ukrajine za samo četiri minute, Yaremchuk je pogodio glavom nakon centaršuta iz slobodnog udarca.

Nizozemska - Ukrajina 2:1 (Yarmolenko)

76' - Gooooooooooool! Fantastičan pogodak postigao je Yarmolenko nakon što je s desne strane ušao u sredinu, a nakon toga fenomenalno pogodio dalji ugao gola Nizozemske.

76' - Nema šansi, većinom se igra na sredini terena.

67' - Domaći sada strpljivo čuvaju prednost i ne napadaju kao što je to bio slučaj do prvog pogotka.

Nizozemska - Ukrajina 2:0 (Weghorst )

58' - Gooooooooool! Nizozemska postiže i drugi gol, sada je strijelac Weghorst koji je iskoristio jednu odbijenu loptu i poslao je u mrežu. Veliko vodstvo domaćeg tima.

Nizozemska - Ukrajina 1:0 (Wijnaldum)

51' - Gooooooooool! Nizozemska dolazi do zasluženog vodstva, strijelac gola je Wijnaldum koji je iskoristio jednu odbijenu loptu i poslao je u mrežu za erupciju na stadionu Johan Cruijff u Amsterdamu.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

Prvo poluvrijeme

Nizozemska - Ukrajina 0:0

45' - Igrat će se minuta sudijske nadoknade.

44' - Igra se finiš prvog poluvremena.

40' - Dumfries je ostao sam na desnoj stativi nakon centaršuta, ali šutirao je pored gola. Nova dobra šansa za Nizozemsku.

39' - Velika šansa za Nizozemsku! Sjajan udarac Wijnalduma iz voleja, ali golman Ukrajine Buščan fenomenalno brani.

37' - Udarac Van Aanholta odlazi preko gola.

30' - Sjajan dribling Jarmolenka, ali udarac ravno u golmana Nizozemske koji bez većih problema hvata njegov pokušaj.

27' - Nova šansa za Nizozemsku, sada je u dobroj situaciji bio Weghorst, ali golman Ukrajine Buščan u posljednji trenutak dobro reaguje.

22' - Tri minute pauze, a nakon toga se igra opet rasplamsala i igra se žestoko s jedne na drugu stranu.

14' - Nastavljaju se napadi Nizozemske, ali domaći još uvijek ne mogu doći do vodstva.

12' - Izmjena u ekipi Ukrajine, Marlos je ušao na teren umjesto povrijeđenog Zubkova.

7' - Još jedna šansa za Nizozemsku, ovaj put je šutirao Wijnaldum, ali preko gola. Puno bolja igra domaćeg tima.

6' - Nova velika šansa za Nizozemsku! Wijnaldum dodaje do Dumfriesa čiji udarac brani golman Ukrajine.

4' - Uzvraća i Ukrajina odmah na drugoj strani, ali odbrana Nizozemske izbacuje loptu u korner. Spektakularan meč na početku.

2' - Velika šansa na početku meča za Depayja i to nakon odličnog kontranapada, ali golman Ukrajine brani njegov udarac.

1' - Utakmica u Amsterdamu je počela, s centra su krenuli igrači Nizozemske.

20:58 - Utakmica u Amsterdamu počinje za dvije minute.

20:58 - Sastavi:

Nizozemska će igrati u sastavu: Stekelenburg - Timber, De Vrij, Blind - Dumfries, De Roon, Wijnaldum, De Jong, Van Aanholt - Weghorst, Depay.

Ukrajinci su izveli ovu postavu: Buščan - Karavaev, Zabarnij, Matvijenko, Mikolenko - Zinčenko, Sidorčuk, Malinovskij - Jarmolenko, Jaremčuk, Zubkov.
20:58 - Poštovani čitatelji portala Klix.ba, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice prvog kola grupe C Evropskog prvenstva između Nizozemske i Ukrajine koja se igra na Johan Cruijff stadionu u Amsterdamu s početkom u 21 sat.