Prva liga FBiH
33

Tuzla City i Čelik remizirali na Tušnju, po šest golova viđeno u Gračanici i Hadžićima

E. B.
Danas je u terminu od 15 sati odigrano pet susreta Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, a najzanimljivije je bilo na Tušnju gdje su Tuzla City i Čelik remizirali rezultatom 2:2.

Tuzla City je poveo već nakon 90 sekundi igre, a mrežu Durme je načeo Durmiš.

Čelik je poravnao u 9. minuti pogotkom Raševića, a već u 18. minuti Husejinović je ponovo doveo City u vodstvo.

Popović je pogodio u 40. minuti za 2:2, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena, ali ispostavilo se i utakmice.

I dok smo na Tušnju vidjeli četiri pogotka, to nije bio najefikasniji susret u ovom kolu. Bratstvo je savladalo Gradinu rezultatom 4:2, dok je Radnik u Hadžićima sa 5:1 pobijedio Goražde.

Tomislav je pobijedio Jedinstvo rezultatom 3:0, dok je jedinu gostujuću pobjedu danas ostvarila gradačačka Zvijezda koja je sa 2:1 slavila u Lukavcu kod Radničkog.