Poznat par 2. pretkola
56

Zrinjski saznao protivnika u Konferencijskoj ligi: Golman glumio Higuitu, krenuo u napad u 65. minuti

E. B.
Nogometaši Zrinjskog su saznali ime protivnika u drugom pretkolu Konferencijske lige.

Zrinjski je bio slobodan u prvom pretkolu, a čekao je rasplet dvomeča između slovenskog Brava i velškog Connah's Quay Nomadsa.

Predstavnik Velsa je u prvom meču odigranom u Ljubljani slavio sa 1:0, a u uzvratu u Bangoru se grčevito branio.

Interesantan detalj smo vidjeli u 65. minuti nakon kornera za Bravo. Loptu su Velšani izbili do centra, a onda je golman Brava Matija Orbanić odlučio glumiti legendarnog kolumbijskog golmana Renea Higuitu.

Krenuo je ka golu protivnika i šutirao sa 25 metara, no nije bio precizan.

Nemanja Jakšić je u 88. minuti pogodio za 1:1 i susret odveo u produžetke, a Matej Poplatnik je golom u 116. minuti poslao Bravo u drugo pretkolo na megdan Zrinjskom.

Zrinjski će u prvom susretu biti domaćin 25. jula, dok se revanš igra u Ljubljani 1. augusta.