Ispred Katedrale
890

U Sarajevu danas doček Ismaila Barlova i odbojkaša BiH, kući donose srebrene medalje

N. M.
Ismail Barlov i njegov trener Amel Kapo poziraju s medaljom (Foto: PK Spid)
Sjajni 14-godišnji Ismail Barlov i reprezentativci BiH u sjedećoj odbojci, danas će se vratiti u Sarajevo nakon što su oduševili naciju na Paraolimpijskim igrama u Parizu.
Barlov je u Parizu stigao do srebrene medalje u plivanju, u disciplini 50 metara prsno, gdje je u finalnoj utrci zauzeo drugo mjesto, dok je srebrenu medalju osvojila i najtrofejnija naša reprezentacija.

Podsjećamo, odbojkaši BiH su u finalu turnira u sjedećoj odbojci poraženi od Irana s 3:1 i osvojili su srebro.

Danas će naši odbojkaši i Barlov u 14 sati sletjeti na sarajevski aerodrom, a u centru glavnog grada BiH bit će organizovan i doček za naše srebrene paraolimpijce.

Sinoć je u Parizu održana i ceremonija zatvaranja Paraolimpijskih igara, a upravo je Barlov nosio zastavu Bosne i Hercegovine.