45

Navijači Rijeke osramotili Hrvatsku, policija morala isprazniti tribinu u Ljubljani

N. K.
Trenutak kada je Armada zasula teren bakljama (Foto: Screenshot)
Navijači Rijeke su večeras na gostovanju u Ljubljani priredili sramotnu blamažu za hrvatski nogomet.

Naime, u 60. minuti utakmice između Olimpije i Rijeke, pri rezultatu 5:0 za slovensku ekipu, Armada je na tribinama napravila pravi haos i počela paliti te bacati baklje na teren.

Potom su nastavili sa sramotnim ponašanjem pa su u jednom trenutku počeli gađati domaću tribinu što je razljutilo navijače Olimpije.

Domaći ultrasi su tada krenuli u okršaj s Armadom, ali slovenski igrači uspjeli su smiriti svoje navijače te su tako spriječili daljnju eskalaciju situacije.

Glavni sudija je tada odlučio prekinuti utakmicu, a prva informacija bila je da će prekid trajati 20-ak minuta.

Policija je odlučila isprazniti gostujuću tribinu, a navijači Rijeke su burno reagovali i počeli gađati policajce stolicama.

Utakmica je na kraju ipak nastavljena i igrat će se još 30 minuta do posljednjeg sudijskog zvižduka.