@kocka2a
A ko kaze da nisu nikad vise sletili??
Idi se obrazuj konju glupi, nakon ljudskih misija na mjesec na isti je bilo jos vise od 20 misija sto americkih, sto ostalih, cak je I Indija slala sondu.
@jo008 zapjevao nam je Jo Cocker, pocelo je vrijedanje. Primitivni intelektualac ispranog mozga. Ne znam na kojem fakultetu se uci primitivizam. Jo vjeruje u sve sto cuje, samo nije cuo kada su rekli da sada ne mogu otici jer nemaju potrebnu tehnologiju 😅
@kocka2a kakav Jo, pokazajo je davno svoju pamet i primitivizam, eto mi smo iz pecine, pa nismo ucili o lopti i zakonima fizike, samo je on pametan. Ne znam sta ce u Bosni sa tolikom pamecu. 😅
@kocka2a
Prije slijetanja na mjesec na isti je poslano sto uspjesno sto neuspjesno 70 I kusur misija, poslije slijetanja sletili su jos 5 puta, a poslije poslijednjeg slijetanja sa ljudskom posadom na mjesec je poslato jos 40 sondi, I Kineskih I Japanskih, cak I Indijska kako vec rekoh.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_missions_to_the_Moon
@jo008 Osim NASA-e razni drugi neovisni znanstvenici diljem svijeta proučavali su mjesečevo kamenje iz Apollo misija u periodu duljem od 40 godina kao i kamenje iz ruskih robotskih misija te ne postoji niti jedan neovisan znanstveni rad koji bi osporavao da mjesečevo kamenje ne potječe sa Mjeseca.
Također, mjesta i tragovi slijetanja Apollo misija na Mjesecu vidljiva su i na snimkama drugih svemirskih agencija koje nisu sudjelovale u programu Apollo. 2010. Kineski satelit Chang'e 2 uočio je tragove slijetanja prijašnjih Apollo misija. 2008. Indijski satelit Chandrayaan-1 također je uslikao mjesto slijetanja misije Apollo 15 kao i ostavljeno mjesečevo vozilo i tragove vožnje po površini Mjeseca.