Kupujte svaki dan ali ono osnovno što je potrebno. Ako je neko u mogućnosti da pravi sam hljeb kod kuće pravite sami hljeb. Pa nek traže za 1 hljeb i 10 KM umjesto 3 KM u pekarama i prodavnicama.
Prikaži sve komentare (102)