šta si se ba najeo od banane,sira i kebaba ? de ne pričaj gluposti
kupiš 6km pola kile mljevenog mesa ili za 7km cijelo pile...+1km hljeb,more ti biti cio dan i još ujutro da ostane nešta.....samo si se ti zahebo kod nas žive od 5km na dan,a ne dolara
Ma veze lik nema. 6km = Jumbo Ovako hrenovke + 2 jajeta + 1 hljeb; bude i za dorucak. Prije se moglo proci za 4-5km. Jos ako bi uzeli klasov hljeb koji moze da traje 2-3 dana bez problema; a zasiti.