@Preledezalude. Dr. Sebija Izetbegovic se upisala na postdiplomske studije na Medicinskom fakultetu u Sarajevu u skolskoj godini 1990/1991, sa prisjecnom ocjenom 7,38 i bez dokaza da ima specijalizaciju iz ginekologije. Prema tada vazecem Statutu ovog fakulteta kandidat za upis na postdiplomski studij, morao je imati prosjek najmanje 8 iz svih predmeta, a iz ginekologije 9, kao i specijalizaciju iz ginekologije.
Mozda niste znali, ali oko 160 000 ljudi, koji imaju radna mjesta u Luksemburgu, ne zive u Luksemburgu, vec u Njemackoj, Francuskoj i Belgiji, tako da oni svaki dan putuju do Luksemburga od svojih mjesta stanovanja. Oni to rade, zato sto su troskovi stanovanja i ostali troskovi veliki u Luksemburgu, pa im se ne bi isplatilo da zive u Luksemburgu.
@Ninoslav. Zar direktor Agencije za pružanje usluga u zračnoj plovidbi Bosne i Hercegovine, koja ima poslovne prostorije na aerodromu Mostar u Ortijesu nije Davorin Primorac, poznatiji kao zet Dragana Covica.
U clanku ne pise kada je i gdje dr. Sebija Izetbegovic polozila specijalisticki ispit iz ginekologije, sto je uvijek bio uslov da neko postane kandidat za magistra nauka na Medicinskom fakultetu. Specijalizacija obicno traje 4 godine. Ali, i pored toga Seka je Odlukom Senata UNSA od 29.10.1996.godine i Rješenjem Medicinskog fakulteta od 12.11.1996. god. izabarana za asistenta za nastavni predmet Ginekologija i akušerstvo.
@Stanisic.Vladimir. Sve sto si opisao potpuno odgovara i stanju u svim vecim gradovima u EU i USA. Ali, i pored toga balkanci trce u EU, a posebno u Njemacku i Austriju, jer ih tamo navodno ceka gomila para, koja raste na grani i koju samo trebaju ubrati i za tri godine ce biti veoma bogati sve do kraja svoga zivota.
Ni u jednoj demokratskoj zemlji u EU i u USA i jedan ozbiljan polticar ne poziva se na neku konstitutivnost, kako to u BiH rade Dragan Covic i Milorad Dodik. U svakoj od ovih zemalja su izbori lutrija i takmicenje u kojima jedan na kraju pobijedi, a ostali kandidati, koji izgube imaju pravo da se ljute sto nisu uspjeli i nista vise. Niko od onih koji izgube, radi toga ne traze izmejnu Izbornog zakona, a jos manje Ustava.
Istina je da je Srbija isporucila Slobodana Milosevica u Hag, ali su poslije toga u saradnji sa Karlom del Ponte, svajcarskom tuziteljicom, koja je u to vrijeme bila Glavna tuziteljica u Hagu, dogovorili da Srbija pod izgovorom "zastite nacionalnih interesa" Zapisnike sa sjednice Vrhovnog vijeca odbrane SRJ iz jula 1995. god. pokaze na uvid samo sudijama clanovima raspravnog Vijeca, koji su sudili Slobodanu Milosevicu. Ovi dokumenti nikada nisu javno objavljeni.