Hit snimak
133

Anfiled počeo slaviti nakon lažne vijesti da je Aston Vila izjednačila

H. H.
Navijači Liverpoola na Anfieldu su povjerovali da je Aston Villa izjednačila na 3:3 protiv Manchester Cityja nakon čega je za trenutak nastala euforija na tribinama među pristalicama Redsa.

Iako su do 76. minute gubili 2:0 i bili na koljenima, Građani su napravili nevjerovatan preokret i za samo sedam minuta postigli su tri gola koja su im donijela novu titulu.

Dvostruki strijelac je bio heroj Gundogan, a preostali gol bio je djelo Rodrija. Meč je okončan rezultatom 3:2, a u 85. minuti na Anfieldu se proširila lažna vijest da je Villa poravnala na 3:3.

[TWITTER]1528471250628227075[/TWITTER]

Na trribinama je potom nastao veliki žamor i radost mnogih navijača Liverpoola, ali samo za kratko, jer je potvrđeno da od izjednačenja nema ništa.

Okčekivano, snimak je postao hit na društvenim mrežama i izazvao je mnotšvo komičnih komentara.

Liverpool je gajio veliku nadu i nadao se čudu, ali uprkos pobjedi protiv Wolverhamptona 3:1 ostali su "kratki" za jedan bod. Redsima za utjehu ostaje finale Lige prvaka naredne subote protiv Real Madrida.