NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Barca pred bankrotom sve igrače pokupova.
strašan gol
Pismenost na nivou, u prvom meĆu 😂😂
Baš mu barcelonin dres fino stoji
Real je pobjedio 2-1. Gledao sam utakmicu. Zasluzena pobjeda Reala. U 89 minuti gol dao Haland, a u 90 minuti gol dao Mbappe 😂
@fbUser1577796306 pa Nedime sine Real i bez ove dvojice uzeo gotovo sve prošle sezone o čemu ti pričaš 🙋‍♂️🤦‍♂️
Jel igrao Mbappe... Znal se sta? 😂😂😂
Mbappe u japanu trenira džudo padanje…a Messi dobio slobodne dane jer već ima žuti pojas još iz vremena sensei Guardiole Josepha.
Nije, eno ga u Madridu obilazi trofeje lige prvaka koje on i Barcelona nikad neće osvojit! ;)
pjanic nije ni ušao...
Imaju sad napad, 5-6 top opcija, problem je koga igrati. Morace ih ko Pep u City nesto, svima pomalo, il dovoljno. I plus Pedri, Gavi itd, sredina. Favorit su sad vec, za ligu, uz Real, i u Evropi mogu, s malo srece ko i svima. Sve na kredit, al dobro trenutno.
Rafinja magijaa, jesam se ismijao što su svaki dodir Pique izviždali hahaha 👍😂
Jest da je prijateljska al je opet bitna sa psiholoskog aspekta. Samo moraju odbranu pojacat i imaju šanse za titulu.