Briljira u Južnoj Koreji
332

Fejsal Mulić golčinom u 89. minuti donio pobjedu svom timu, reakcija komentatora sve govori

Bivši napadač Veleža Fejsal Mulić postigao je sjajan pogodak za pobjedu svog Seongnama u 89. minuti utakmice 25. kola Prve lige Južne Koreje protiv Suwona rezultatom 2:1, a ovo je bio njegov deseti gol u ovoj sezoni.

Windbichler je u 26. minuti pogodio za vodstvo gostiju, Dumitru je u 57. vratio stvari na početak i poravnao na 1:1, a gol odluke postignut je u 89. minuti i heroj gostujućeg tima na kraju je bio bivši napadač Veleža.

On je nakon asistencije Iskanderova primio loptu u kaznenom prostoru Suwona, a onda iz okreta sjajnim udarcem desnom nogom pogodio same rašlje protivničkog gola i, ispostavit će se na kraju, donio pobjedu svom timu.

S obzirom na to da je postigao sjajan gol u finišu meča i da je svom timu donio pobjedu, komentatori utakmice su s oduševljenjem ispratili ovaj gol bivšeg igrača Veleža.

Za Mulića je ovo bio 10. gol u ovoj sezoni, a on je i u prošlom kolu pogodio za trijumf svog tima protiv Pohanga.

Seongnam je trenutno na 10. poziciji na tabeli sa 25 osvojenih bodova.