Komentari (72)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
zadnjih 10 godina nisu nijednu utakmicu na velikim prvenstvima izdominirali, uvijek se provlačili kroz grupne faze i onda sve u završnicama na penale prolazili izgubili ste fer i korektno i niste zaslužili prolaz, kratko i jasno
mee samo cudi da je evropski sudija mogao to uraditi eurospskim vrijednostima
Nisu izdominirali dobili Argentinu 3-0 a uz to dobili Brazil, Portugal, Spaniju, Francusku, Nizozemska, Belgiju, Englesku. Sve se provukli i osvojili 3 medalje od 4 kvalifikacijske grupe u 3 osvojili 1 mjesto u jednom drugo
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Sto bi nas narod rekao mozete sada k.... svirati
Meni žao ovih iz viteza,nove bile,valja se vratit u Bosnu
E čuj žuti kartoni ne bi trebali ulaziti u nadoknadu a to sve prekidi igre.Ma trebali su osvojiti ovaj Euro tako recite
joj price nemojte s ebrukati, ja znam vasih 20 utakmica koje ste prosli na srecu a trebali ste zijaniti 3 :0, tada je bilo ok i sve posteno realno mnogo ste srece imali u proslosti. pa evo i ovd epenal a realno ste losi bili i ne sjecate s esvojih golova u zadnjim minutama a trebate ispasti sa pet stativa protivnika
Produzetak od 8 min je bila mogucnost da se zabije gol za oboje ekipe- Mogli su Hrvati povecati vodstvo
Kako onda objašnjavate da drugim ekipama koje su vodile 1:0 ne daju tu istu mogućnost da produžetkom od 8 minuta povećaju vodstvo?! Na primjer, Španjolska protiv Italije i Albanije je dobila s 1:0. Hajde da je to bilo 5 minuta nego čak 8. Dakle, niste ispravni s takvim razmišljanjem.
Nisu oštečeni! Sudije su naj pravednije ovo prvenstvo. Sramota se je čupati preko sudijske nadoknade. Da su albaniju barem pobjedili ne bi trebali gledati minut dva produžetka.
Eo za stručnjake računica. 10 izmjena u drugom poluvremenu = 5 min, provjera VAR-a = 2 min, proslava gola rvacke = 2 min... Eto jeli dosta. Ljudi stopirali vrijeme za izmjene,zna se da je izmjena pola minute.
Igrali smo i mi sa Španijom produžetak 9 min. Bez vara bez ičega, da ne izgube.
Izračunali 7min i 3 sec. Bez i jednog faula.
ja bih im dao prilku i produzio sve dok ne daju gol. sta je tu sporno. cuj hrvatska da ide dalje. ma daj...
onaj grc stanisica je ova preostala minuta, da im pomognem sa jednacinom.