Komentari (80)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Sada su im se sve one utakmice koje su dobili zadnjih 10 godina NA GUZOVE vratilo ..... karma je cudo !!!
.... do finala bez pobjede, na penale ...... nema vise !!!
Prošla baba sa kolačima haha
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Maloprije napisah nemoguca misija. Vec sutra idu uci. Englezi nece i ne mogu zabiti Slovencima 3 komada da ne pricamo dalje. Jednostavno nasli su se kasno vaditi. Vise srece drugi put.
Ništa nije nemoguće
cak sa 3:0 prolaze slovenci, jedino npr ako bude 5:2 onda odgovara hrv.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Steta. Ja bih volio da Srbija ispadne a Hrvati da prođu.
Čudo iz Međugorja?
pa da sudija nije bio na strani italije hrvatska bi prosla,pa penal im je jedva sudio,jos ode do tv da on ko fol vidi.Plus 8 minuta nadoknade kojih nije bilo,kakvih bolan 8 minuta,max je trebalo biti 4-5.Plus Italija je dala go u 97 minuti,minutu su slavili i odma cim se krenulo sa centra sudija svirao kraj,ukrali su tu minuti hrvatima za mozda neku sansu i pokusaj.To je ta uefa,milion puta Bosnu ostetili a vidimo ni druge male zemlje nisu posteđene
E sad zamisli iz ovakve situacije Hrvatska prođe i ne samo to nego i osvoji Euro. To bi bilo da hodaš ulicom godinu dana otvorenih usta izgubljenog pogleda godinu dana od šoka i nevjerice.
Za d. spremni...odoše doma
Hajd ba nek i oni vide kako je kad teoretski nemas sanse za dalje ali ipak kalkulises i razvijas teorije ako pobjedi ovaj i ovaj onda idemo dalje. E pa kurko
Kaze Velid Spaho malo prije gola Italije,Hrvatska će igrati sa Švicarskom u osmini finala
Koliko su sretni nebi me čudilo da im se ovo poklopi sve.
Euro 98'
Da i naš Meša protiv Grčke nije govorio nećemo srljati na pobjedu po svaku cjenu ,a pobjeda nam trebala ne bi kalkulisali kako drugi trebaju igrati da se plasiramo na svjetsko.
Hvala Cro za sve trenutke radosti koje ste nam donijeli dok ovi mrzitelji nikada neće nešto takvo dočekati. Hvala do neba. Mrzitelji nastavite pratiti juniorsko plivanje