Ispustili pobjedu
803

Modrić teško podnio veliki kiks Hrvatske, Albanci ga tješili dok je bio u očaju

N. M.
Luka Modrić teško je podnio veliki kiks Hrvatske u 2. kolu Evropskog prvenstva, pošto ih je remi s Albanijom dodatno udaljio od nokaut faze.
Ispustili su Vatreni pobjedu minut prije kraja i meč je završen rezultatom 2:2, a Modrić je bio u očaju nakon utakmice.
Sjeo je na travnjak, hvatao se za glavu i čini se bio na rubu suza, a Albanci su ga tješili nakon što su dobro proslavili osvajanje boda.

Inače, Albanija je vodila na poluvremenu sa 1:0 golom Lacija, Hrvatska je preokret kreirala s ekspresna dva gola (Kramarić i autogol Gjasule) petnaestak minuta prije kraja, a onda se Albanija poraza spašava u 95. minuti preko Gjasule.

Hrvatska je sada na posljednjem mjestu grupe B i trebat će im pobjeda protiv Italije u ponedjeljak da bi se nadali prolasku u osminu finala.