Razočarenje na tribinama
0

Pogledajte kako su Gruzijci uz nestvaran promašaj u 95. minuti ostali bez premijerne pobjede na Euru

E. K.
Nevjerovatan promašaj Gruzijaca u 95. minuti susreta (Foto: Screenshot)
Nogometna reprezentacija Gruzije je u drugom kolu Evropskog prvenstva u Njemačkoj remizirala sa Češkom Republikom, bilo je 1:1.
Mogli su Gruzijci do pobjede u sudijskoj nadoknadi meča kada su trojica Gruzijaca istrčala sjajnu kontru, a u gol šansi se našao Saba Lobjanidze.

Ovaj 29-godišnji ofanzivac Atlanta Uniteda se našao oči u oči sa golmanom Češke Republike, ali je iz idealne pozicije šutirao preko gola te je ostalo 1:1.

Nevjerovatan promašaj Gruzijaca u 95. minuti susreta zbog kojeg su ostali bez pobjede na Euru pogledajte ovdje.

Podsjetimo, Gruzija je u prvom kolu poražena od selekcije Turske, a konačan rezultat utakmice je bio 3:1 za Tursku.

U posljednjem kolu ih očekuje duel sa selekcijom Portugala.