Komentari (15)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
kakav je ovo napadac koji ne trci prema lopti kad je lopta kod golmana?? U 90toj mora Džeko da trči jer ovaj gleda okolo..smiješno..boljih u našoj ligi
Treci put citam da skontam koji je rezultat.
ko je lik? u repki se nije sastavio sa loptom
zasto nasi ljudi koji se dohvate austrije i njemacke svi izgledaju kao ovaj obrve cupaju brada neka frizure sve iste ko nacrtani
mislim na koga se ugledaju taj fazon ne kontam
der pe
Tooo bebo, odmah u A tim
Nadam se da ce mu ovaj pogodak popraviti samopouzdanje i dati bolji status u ekipi sa vecom minutazom. Velika je razlika u kvaliteti izmedju cvajte i Bundeslige ali mislim da Hare moze igrati zapazenu i bitnu ulogu u ekipi i samim tim biti bitan faktor i u reprezentaciji. Treba nam minutaza i dobra forma nasih igraca, pogotovo u ovim kvalitetnijim ligama. Bravo Hare i sretno u sezoni.
Ovaj u repki za 10 utakmica nije pretrčao 5 kilometara,frajer samo stoji ko ukraz druže trzni se malo ako mislis napredovati
Nije poenta da napadač trči, nego da ode u prazan prostor da primi loptu pred golom i da pronađe rupu za šut.
Svaki igrač treba da trči i da grize. ZA pare koje prima
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Hoffenheim slavio 3:1 """a gosti promašili penal pri rezultatu 2:2 SPECIJALNI NOVINAR