59

Ronaldov šou u azijskoj Ligi prvaka, postigao je novi spektakularan gol

D. P.
Ronaldo je pogodio "slabijom" lijevom nogom (Foto: Screenshot)
Nogometaši saudijskog Al Nassra savladali su u pravoj golijadi ekipu Al Duhaila (Katar) u trećem kolu azijske Lige prvaka rezultatom 4:3, a novi pravi šou priredio je Cristiano Ronaldo.

Za razliku od evropske Lige prvaka u kojoj večeras nema mnogo golova, azijska verzija ovog takmičenja donijela je pravu golijadu i sedam golova u Rijadu.

Novi šou napravio je Cristiano Ronaldo koji je postigao dva gola, ali i upisao asistenciju za Andersona Taliscu za vodeći gol Al Nassra. Tim pogotkom otišlo se na odmor.

U nastavku je Sadio Mane povisio na 2:0, da bi najljepši trenutak susreta vidjeli u 61. minuti. Ronaldo se iskosa s desne strane namjestio na lijevu nogu i onda silovitim udarcem pogodio gol gostiju.

Majstoriju pogledajte ovdje.

U nastavku utakmice gosti su se vratili, ali je Ronaldo postigao još jedan gol i završeno je rezultatom 4:3.