Kup BiH
44

Sarajevo vodi na poluvremenu protiv Slobode, navijači oba kluba odali počast Amri Kahrimanović

E. B.
(Foto: T. S./Klix.ba)
Nogometaši Sarajeva vode na poluvremenu protiv Slobode u Tuzli rezultatom 1:0 u osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine.

Susret na Tušnju protiče u sjajnoj atmosferi koju su dodatno "začinile" Horde zla koje su se u velikom broju pojavile na tribinama stadiona, a igrači Sarajeva su im se odužili na najbolji način pogotkom nakon pola sata igre.

Hasić se sjajno ubacio pored "uspavanih" štopera Slobode, lijepo primio loptu i potom rutinski matirao Muminovića za 1:0.

Navijači oba kluba, i Horde zla i Fukare, iskoristili su današnju utakmicu da odaju počast nedavno ubijenoj Amri Kahrimanović.

Danas se u terminu od 13 sati igra i duel Stupčanice i Širokog Brijega u kojem gosti na poluvremenu vode sa 2:0, a u posljednja dva susreta osmine finala Kupa sastat će se premijerligaši. Sloga će dočekati Igman u 16 sati, dok će u 18:30 snage odmjeriti Borac i Zvijezda 09.

Podsjetimo, jučer su plasman u četvrtfinale ostvarili Velež, Jedinstvo, Zrinjski i Posušje.