Komentari (78)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
2 minute provjeravaju var nebil nesto nasli da poniste gol. Bit ce ovdje cirkus veliki.
03 Taslačina,Krkačina,Tarabljenje. hahahah
Ma ne moze nista naci. Na kraju bi sudija morao gledati i svi mi bi to vidjeli. I u drugim ligama se zna provjeravati po 2-3 minute. Realno za sada sa VAR-om nije bilo problema. Neka provjeravaju i 5 minuta samo da bude posteno. Za sada je ok bilo na svim tekmama.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Bolje komsije 3 puta nema sta. Trebate im zabiti jos jedan do kraja poluvremena i onda u drugom laganini do kraja po ovoj vrucini.
prizva ti 2 gol svaka cast
Krenulo me hehehe a i vidjelo se da im visi gol u zraku poslije onih kornera
VAR u Bh ligi je skracenica od. Vicini Arbitri RS
Pocela sezona, u redakciji Klix-a opet isplivali navijaci Sarajeva. Pa tri vezana teksta o pobjedi nad Slogom. Ej Sloga iz Doboja, ni reflektora nemaju. Tesko cete prihvatiti poraz od Goska ili Slobode.
Ja kad idem u tramvaj stavim suha vnago u džepove pa kad me hoce neko pokrasti kao sto je zena jednom probala izvuce vnago iz džepa i trzne se
Sarajevo se opet dize i opet ide titula na Koševo,ista nadanja kao u europi.....al cim malo jaci protivnik dodje,po ušima. Ove dvije tekme vam nikakvo mjerilo nisu,dvije najgore ekipe lige