Trudili se sakriti suze
170

Simić je zabio na debiju za Milan, pogledajte reakciju njegovih roditelja na tribinama San Sira

E. K.
Roditelji Jan-Carla Simića proslavili debitantski gol svog sina za Milan (Foto: Screenshot)
Talentovani nogometaš Jan-Carlo Simić je danas debitovao za Milan, a na debitantskom nastupu u dresu Rossonera je uspio postići i pogodak.
Simić je na teren ušao u 24. minuti susreta kada je zamijenio Tomassa Pobegu koji je napustio igru zbog povrede, a svega nekoliko minuta kasnije se upisao u strijelce.

Susret sa tribina stadiona San Siro su pratili i njegovi roditelji, a nakon što je ovaj 18-godišnjak zabio gol, snimljena je i njihova reakcija.

Roditelji koji su porijeklom iz Višegrada su se trudili zaustaviti suze te su veoma emotivno ispratili pogodak svog sina.

Nakon utakmice Simić je istakao da gol posvećuje njima, a oni će dobiti i njegov dres u kojem je upisao prve minute i postigao premijerni gol u dresu italijanskog velikana.

Inače, Milan je u utakmici 16. kola Serije A savladao Monzu rezultatom 3:0, a pored Simića u listu strijelaca su se upisali Noah Okafor i Tijjani Reijnders.