Komentari (47)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Ali 20. minut rezultat 10:10 golman svedske u tom trenutku prvi strijelac utakmice sa 3 gola 😂
Ma Palicka je masina. Ceh porijeklom. Sjecam ga se sa Eura 2009 u HR
Joj drame u zadnjih 30 sekundi. Drago mi je da su Svedjani prosli a mislio sam da nece pogotovo na pocetku kad su meni se cini gubili 5:1. Bice dobro finale 100% i volio bih da Svedjani pobijede. Btw kvota danas na Spaniju bila 7 a na Svede 4,30
Zasluzeno finale definitivno. Francuska je igrala s dosta oscilacija, a Danskoj se ispustena pobjeda obila o glavu i izgleda da nisu toliko superiorni kako se mislilo. Najveci zal ostaje za Islandom koji je igrao fenomenalno i na kraju zavrsio kao sesti, ali sve u svemu jako dobar turnir.
Kakve smo mi srece sa ovim zrijebom...dvije ekipe iz nase grupe u finalu EP...
E sad neka u utakmici za trece mjesto danci dokažu da nisu pustili francuzima!😁
Neka ima Boga kad kalkulises dobijes sto si zasluzio i Danci i Francuzi
Koje smo mi kurate sreće, u grupi sa oba finalista.
A tko je zakazao susret?
EHF
Zasad najbolja utakmica takmičenja. Bilo bi mi žao da sam propustio...
Između Šveđanki i Francuskinja biram Šveđanke jer su o njima bolji stereotipi 🙃
Zato Svedjanke nece Balkance zbog najlosijeg stereotipa o njima....
Čestitam,nama dalekoj al prijateljskoj Švedskoj... Ima da se oriiii večeras na sjeveru od 'Ja ja ding dong'
Očekivano Švedska Spanije finale. To sam rekao na početku prvenstva.
Bravo za Svedjane a slovenacka vana.. pokloniše Francuzima loptu al neda dragi Bog
Palička mašina.
Posledjni napad, sudci vide korake koje su samo oni vidjeli, u nastavku Mem pravi probijanje pri spustanju lopte za Fabregasa, moje licno misljenje je sa su sudci htjeli pomoci Francuskoj!! Golmani su prelomili utakmicu na stranu Svedske.
Pa i Francuski golmani su prelomili utakmicu u korist SWE, nisu lopte odbranilu u 2. poluvremenu... A Svedi su uvijek imali top golmane