zalosno je da kila narodnog hljeba kosta ured 5 marake a jaje komad 30 pfeniga. pa to je bruka i sramota. jedna 4-clana porodica samo ovo da jede treba joj mjesecno oko 400 maraka.
Prikaži sve komentare (8)