Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Osvojit ce opet,Vini nije dobar.
Jarane napali ih u drugom poluvremenu kao da je finale LP. Zato su i veliki.
Hoce uz pomoc sudija. Kad vidim da je ova g cr n cu ga trebala prosle godine dobiti crveni u utakmici sa Leipzigom dok je Leipzig imao rezultat muka mi. A da ne pricamo o Izmisljenom offsideu za Bayern. Nakon cega je sudija dobio suspenziju. Ljudi trebali ispasti u osmini finala. Sudija ih izvukao
REAL MADRID > LIGA PRVAKA
Vini antipatican ali je igracina mora se priznat
Štala Madrid :p
Štutgart odigrao fenomenalnu utakmicu,poništen čist gol Undavu(nadlaktica bila uz tijelo)promašili penal,stativa, 24 udarca prema golu,ma razvalili ih jednostavno....
Kilav je Raljavi. Neće proći 1/8 finala.
Stutgart odigrao fenomenalno. Demirovic dobar isto
strasna igra Reala kako samo lijepo igraju, inace nisam gledao utakmicu
Vinicijus najjaci igrac ikad.
kad je onaj levat od trenera stavit emre can da ga cuva
Ubiše ih ko mraz paprike, u drugom poluvremenu. Koji mentol Sahin, uporno gura Sulea na Vinicijusa, Vinicijusa koji je duplo lakši i tri puta brži.
Gubit 0-2na poluvremenu pa spakovat u zadnjih pola sata 5 komada finalisti lige prvaka je bas Gigantski nema sta.
Zavrsi se poluvrijeme i kazem ma ovi nece nista osvojit..Kraj utakmice, zasluzujem samar..
ma onaj mali Sahin krece da se brani u 55oj min,koji amater mila majko.
Tad se i okrenulo sve
E ovo je Real koji smo svi čekali,a nekima je žao što su dočekali
Vidim da neki ovdje pobjedu Reala vide kao svoj osobni uspjeh i poduhvat. Ponos, veličanje kluba, ushićenje i prijetnje, te ismijavanje najvećeg rivala u domaćoj ligi... Pitaš se jeli moguće?
Najantipatičniji fudbaler u historiji fudbala.
I u subotu isto ovako protiv separatista. Hala Madrid!