NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Vidićemo kako će to izgledati protiv Atletica, Athletica i Sociedada. Oni koji prate LaLigu znaju o čemu govorim.
Mašina se tek pali, tek je zagrijavanje
Propadaju k'o prvi galacticosi, previse ega u jednoj ekipi i nazalost to ce ih i unistiti.
A gdje da se pogledaju? Nema videa
Ja pogledao. Ima video.
Valverde je jedan od najpodcjenjenijih igrača danas. Čovjek jednako kvalitetno pokriva 3-4 pozicije na terenu.
Uz napomenu da je Courtois u drugoj minuti nagazio igraca i ništa...i da je penal presmijesan
a ne pises duXsmra o cistom penalu za Real?
Zato sto nije bilo cistog penala, u 4 kola vec dva penala, kada je kriza tu su sudije
pa zato što je za Barcu pojačanje i kad dođe neki posječan igrač, kad im nema ko zabiti gol, a Mbappe se mora progurati pored Realovih zvjeri od igrača, nije to isto
Nema ko zabit gol?? 4 kola Barcelona gol razlika 13 - 3 pa ti vidi ima li ko dati gol. Lewandovski 3 kola 4 gola. Rathinja 3 gola Olmo 2 gola dvije utakmice a jedna sa klupu. Znače li ti šta ove brojke?? EDI
I TO NAKON PREKO 30 UPUĆENIH UDARACA PREMA GOLU. ČETIRI KOLA NIJEDNA NJEGOVA AKCIJA I ULAZAK U ŠESNETERAC NIJE USPIO I SVAKI PUT MU UZELI LOPTU. DANIJEL OLMO DEBI U BARSI NA GOSTOVANJU NAKON DESET MINUTA DAJE POBJEDNICKI GOL A OVO KOLO KOD KUĆE OPET ZABIJA I DVIJE ASISTENCIJE. PA TI VIDI ŠTA JE PRAVO POJAČANJE. EDI
Mbappe ne igra na prirodnoj poziciji,trebat ce vremena da se to poslozi.Poredis dva razlicita tipa igraca.