Četiri susreta
0

Poluvrijeme u LP: Dinamu prijeti prava katastrofa, Liverpool preokrenuo rezultat u Milanu

E. K.
Okončana su prva poluvremena na četiri utakmice prvog kola Lige prvaka.
Bayern iz Minhena nakon prvih 45 minuta vodi rezultatom 3:0 protiv zagrebačkog Dinama pa Modrima prijeti prava katastrofa.

Strijelci za bavarskog velikana su bili Harry Kane, Raphael Guerreiro te Michael Olise, a dodajmo da su im poništeni golovi koje su postigli Jamal Musiala i Serge Gnabry zbog ofsajda.

Liverpool je preokrenuo rezultat u Milanu i void 2:1 poslije prvih 45 minuta uzbudljive utakmice na San Siru.

Milan je poveo već u trećoj minuti preko Christiana Puliša, no Liverpool je preokrenuo rezultat i to zahvaljujući golovima dvojice stopera, Ibrahima Konatea i Virgila van Dijka.

U duelu Real Madrida i Stuttgarta nema promjene rezultata, trenutno rezultat je 0:0, a oba sastava su imali svoje prilike za postizanje golova koje nisu iskoristili.

I konačno, u posljednjoj utakmici ečeri, Sporting Lisabon void na svom terenu protiv Lillea rezultatom 1:0, a jedini gol dosad je postigao Victor Gyokeres.

Dodajmo da je francuski sastav ostao s igračem manje u ovom susretu i to zbog isključenja Angela Gomesa koji je dobio drugi žuti odnosno crveni karton.